|
Сьогодні візитів | : 3847 |
Візитів за тиждень | : 30135 |
Візитів за місяць | : 18928 |
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14138 | Головна → Культурологія → Історія культури → Періодичні видання → Соціалістична культура → 1960
Анотація: У номері опубліковано методичні поради культурно-освітнім працівникам до відзначення 90-річчя від дня народження В. І. Леніна; описуються заходи, підготовлені спеціально до цієї дати. Міститься рецензія на книгу «Лицом к лицу с Америкой», що була написана журналістами, які супроводжували М. С. Хрущова у його поїздці до США у 1959 р. – А. Аджубеєм, В. Лебедєвим, В. Матвеєвим та ін.
Бібліографічний опис: Соціалістична культура [Електронна копія] : журн. культ.-масової, бібл. роботи та худож. самодіяльності : орган Наркомосвіти УРСР. Київ : Рад. шк., 1939- (Київ : З друк. Вид. спілки ”Діло”). № 3 : Електрон. текст. дані (1 файл : 53,0 Мб). 1960 .
| |