Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 829
Візитів за тиждень : 37151
Візитів за місяць : 154626
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14058
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаОрганізація бібліотечної справиНауково-дослідна діяльність
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаНаціональна бібліотека України імені Ярослава МудрогоВидання НБУ ім. Ярослава Мудрого
Анотація: Представлений матеріал є оглядом науково-дослідної роботи наукових бібліотек (та інших установ у бібліотечній сфері). Він сформований на основі матеріалів соціологічних, бібліотекознавчих досліджень, публікацій великих наукових та обласних бібліотек тощо. Дана публікація охоплює період з 2001 по 2005 рр., зокрема звіти про науково-дослідну роботу за цей час, що були надіслані до Національної парламентської бібліотеки України. Видання може бути використане фахівцями з бібліотечної справи.
Бібліографічний опис:
Огляд науково-дослідної роботи наукових бібліотек та вищих навчальних закладів культури України у галузі бібліотекознавства, бібліографознавства і основ книгознавства за 2001-2005 роки [Електронний ресурс] / М-во культури і туризму України, ДЗ «Нац. парлам. б-ка України» ; [складачі: Т. Богуш та ін.; відп. ред. З. Савіна]. — Електрон. текст. дані. — К. : Нац. парлам. б-ка України, 2009 .
 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого