Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1275
Візитів за тиждень : 1275
Візитів за місяць : 20475
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14032
ГоловнаМистецтвоЛітератураРозстріляне відродження Підмогильний Валер’ян
ГоловнаМистецтвоЛітератураПідмогильний Валер’ян
Анотація: Представлено роман «Місто» письменника і перекладача, що став жертвою сталінського терору та чиє ім’я на довгий час було викреслено з історії літератури, Валер'яна (Валеріяна) Петровича Підмогильного (1901–1937). Автор описав молодь, яка на початку 1920-х років тисячами потягнулася з сіл, щоб завоювати та зробити своїм українське місто. Роман, завершений у 1927 році, став першим в українській літературі урбаністичним твором з новими героями, проблематикою та манерою оповіді. В кінці видання вміщено примітки Аліни Землянської.
Бібліографічний опис:
Підмогильний, Валер’ян Петрович. Місто [Електронна копія] : [роман] / Валер’ян Підмогильний. — Електрон. текст. дані (1 файл : 250 Мб). — Харків : Фоліо, 2014 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). —(Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Підмогильний В. Місто : [роман] / Валер’ян Підмогильний. — Харків : Фоліо, 2014. — 238, [2] с. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого