Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 97
Візитів за тиждень : 97
Візитів за місяць : 165345
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14048
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоКиївська старовинаПерсоналії
Анотація: У представленій книзі йдеться про місто Київ, про його славну історію і архітектуру, вулиці і будинки, пам'ятники і каштанові алеї. Особливість видання в тому, що воно присвячене киянам – ученим і письменникам, художникам і медикам, поетам і архітекторам, педагогам і музикантам, подвижникам і меценатам. Написана книга киянином – ученим, автором низки мемуарних видань, патріотом і знавцем міста. Наведено іменний покажчик (1665 прізвищ).
Бібліографічний опис:
Трахтенберг, Исаак Михайлович. Мой Киев, мои киевляне [Електронна копія] : в 2-х кн. / Исаак Трахтенберг ; [ред.: А. Белоусов, Н. Данкевич]. — Электрон. текст. дан. — Киев : Авіцена, 2013 (Киев: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017). Кн. 1 : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 327 Мб). — Киев : Авіцена. — 2013 (Киев: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2014).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Трахтенберг И. М. Мой Киев, мои киевляне : в 2-х кн. Кн. 1 / Исаак Трахтенберг ; [ред.: А. Белоусов, Н. Данкевич]. — Киев : Авіцена, 2013. – 390 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого