Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 20897
Візитів за тиждень : 66409
Візитів за місяць : 231821
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14064
ГоловнаМистецтвоКіномистецтвоДовженко Олександр Твори
Анотація: Художнім творам О. П. Довженка, написаним у роки Другої світової війни, притаманні напружений драматизм, високий героїчний пафос, глибока народність та гуманізм. Оповідання «Ніч перед боєм» було надруковане в газеті «Красная звезда» 1 серпня 1942 року і справило дуже сильне враження на читачів. В його основу покладено реальний епізод: два діди – Платон і Савка – ціною свого життя топлять у Десні човен з гітлерівцями. Це оповідь про життя та мудрість, молодість та старість, Батьківщину та відданість, про пам’ять та уроки життя.
Бібліографічний опис:
Довженко, Александр Петрович. Ночь перед боем [Електронна копія] : пер. с укр. / Александр Довженко. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 8,01 Мб). — [Свердловск] : Воениздат НКО СССР, 1942 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). —(Библиотека красноармейца).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Довженко А. П. Ночь перед боем : пер. с укр. / Александр Довженко. — [Свердловск] : Воениздат НКО СССР, 1942. — 16 с. – (Библиотека красноармейца).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого