Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2616
Візитів за тиждень : 11569
Візитів за місяць : 136659
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14090
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаДніпропетровська ОУНБ
Анотація: Книга є звітом про роботу Катеринославської міської бібліотеки за 1905 рік, де представлені відомості про керівництво бібліотеки, про бібліотечні фонди, нові надходження літератури, а також річна фінансова звітність бібліотеки. Окремими главами (розділами) представлена робота читальні(читального залу) та інформація про пожертвування. У порівнянні із Звітами за попередні роки, в книгу додані перелік періодичних видань, які передплачені бібліотекою на 1906 і кошторис доходів та витрат бібліотечних коштів на 1906 рік. Досить детально в цьому Звіті висвітлені статистичні дані про читачів бібліотеки і книговидачу у різних відділах.
Бібліографічний опис:
Екатеринославская городская общественная библиотека. Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки … [Електронна копія]. — Электрон. текст. дан. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1891- . за 1905 год : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 14,7 Мб). — 1906 (Дніпропетровськ: ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, 2013).

Оригінал друкованого документу зберігається в ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія: Отчет Екатеринославской Городской Общественной Библиотеки за 1905 год. – Екатеринославъ : [б. и., 19–?]. – 40 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого