Найпопулярніші книжки

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1837
Візитів за тиждень : 1837
Візитів за місяць : 16620
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13340
ГоловнаМистецтвоЛітератураКропивницький Марко
Анотація: В книзі опубліковані листи М. Л. Кропивницького за період з 24.10.1880 по 24.01.1908. Їх адресовано до трьох осіб: до нареченої А. В. Маркович, до письменника М. Ф. Комарова та до свого учня по сцені — О. З. Суслова. В усіх листах Марко Лукич постає в різних іпостасях: листи до нареченої показують його як людину, листи до Комарова — як громадянина та драматурга, а листи до Суслова — як актора та організатора трупи. Вступна стаття написана автором на основі неопублікованих у книзі листів (до онучки, сина тощо).
Бібліографічний опис:
Слабченко, Тарас. З листування М. Л. Кропивницького [Електронна копія] / Тарас Слабченко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 23,3 Мб). — Одеса : Держвидав України, 1927 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2011). —(Одеське наукове при Українській академії наук товариство. Секція історично-філологічна; № 2).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Слабченко Т. З листування М. Л. Кропивницького / Тарас Слабченко. — Одеса : Держвидав України, 1927. — 90, [1] с. : іл. — (Одеське наукове при Українській академії наук товариство. Секція історично-філологічна ; № 2).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2022 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого