Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 7730
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 204523
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13656
ГоловнаМистецтвоЛітератураГоголь Микола
Анотація: Микола Гоголь (1809–1852) – уславлений письменник, який зробив неоціненний внесок і в українську, і в російську культуру. Міць його мистецького хисту не втратила своєї сили й в наші дні. Микола Гоголь був і залишається на вершині світового літературного олімпу. До представленого видання ввійшов цикл «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», що приніс Миколі Гоголю першу велику славу як письменнику. У цих творах письменник створив неповторний самобутній світ – світ чаклунів, відьом, неймовірних подій.
Бібліографічний опис:
Гоголь, Микола. Вечори на хуторі біля Диканьки [Електронна копія] : повісті, видані пасічником Рудим Паньком / Микола Гоголь. — Електрон. текст. дані (1 файл : 67,3 Мб). — Київ ; Харків : Держ. літ. вид-во, 1935 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022). —(Бібліотека художньої літератури).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Гоголь М. Вечори на хуторі біля Диканьки : повісті, видані пасічником Рудим Паньком / Микола Гоголь. — Київ ; Харків : Держ. літ. вид-во, 1935. — 229, [2] с. : іл. — (Бібліотека художньої літератури).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2022 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого