Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2585
Візитів за тиждень : 38907
Візитів за місяць : 156382
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14058
ГоловнаМистецтвоЛітератураМирний Панас
Анотація: Роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», написаний українським прозаїком, драматургом і громадським діячем Панасом Мирним разом з братом, письменником і етнографом Іваном Біликом, вперше вийшов друком у Женеві 1880 року. Представлено перевидання цього першого женевського видання з використанням правопису 1921 року. В основу роману лягла почута Панасом Мирним розповідь про розбійника Василя Гнидку. Передмову написав письменник і літературознавець Богдан Лепкий.
Бібліографічний опис:
Мирний, П. Хіба ревуть воли, як ясла повні? [Електронна копія] : роман з нар. життя П. Мирного та І. Білика / П. Мирний та І. Білик. — [Незмін. передрук з 1-го женев. вид.]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 321 Мб). — Київ ; Львів : Укр. нар. б-ка, [19–?] (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2019).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Мирний П. Хіба ревуть воли, як ясла повні? : роман з нар. життя П. Мирного та І. Білика / П. Мирний та І. Білик. — [Незмін. передрук з 1-го женев. вид.]. — Київ ; Львів : Укр. нар. б-ка, [19–?]. — 346, [2] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого