Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3458
Візитів за тиждень : 23387
Візитів за місяць : 149679
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14027
ГоловнаЕтнографіяДуховна культура
Анотація: Представлено збірку творів українського історика, етнографа і літературознавця, що став жертвою сталінського терору, Миколи Левченка (1903–1934). До видання ввійшли статті вченого, присвячені окремим питанням фольклористики й етнографії, зокрема досліджено образ Іллі Муромця в українських казках, проаналізовано відомості про український народ у праці Гійома Постеля «Про Турецьку державу». Також опубліковано записи розповідей селян про події перших років громадянської війни в Україні.
Бібліографічний опис:
Левченко, Микола. З поля фольклористики й етнографії [Електронна копія] : ст. та записи / Микола Левченко ; Укр. акад. наук, Етногр. коміс. — Електрон. текст. дані (1 файл : 95,7 Мб). — У Києві : З друк. Укр. акад. наук, 1927 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017). —(Збірник історично-філологічного відділу; № 55). — Бібліогр. у підрядк. прим.

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Левченко М. З поля фольклористики й етнографії : ст. та записи / Микола Левченко ; Укр. акад. наук. — У Київі : З друк. Укр. акад. наук, 1927. — 71, [1] с. : іл. – (Збірник історично-філологічного відділу ; № 55).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого