Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 6751
Візитів за тиждень : 32943
Візитів за місяць : 6751
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14032
ГоловнаМистецтвоЛітератураРозстріляне відродження Микитенко Іван
ГоловнаМистецтвоЛітератураМикитенко Іван
Анотація: Повість Івана Микитенка «Брати» (1927) стала помітним явищем в українській прозі 20-х років ХХ століття, твір неодноразово перевидавався і перекладався. Представлене видання, що вийшло друком у 1934 році, дещо відрізняється від попередніх, автором дописано окремі сцени і діалоги, внесено правки відповідно до вимог соцреалізму, зокрема змінено і кінцівку твору. Зображено тему змички міста і села. Образи головних героїв повісті символізовані – це не просто робітник і селянин, а рідні брати, хоч і зовсім різні, але єдина родина. На початку видання опубліковано фотопортрет автора.
Бібліографічний опис:
Микитенко, Іван. Брати [Електронна копія] / І. Микитенко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 55,4 Мб). — Харків ; Київ : Літ. і мистецтво, 1934 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). —(Масова бібліотека художньої літератури).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Микитенко І. Брати / І. Микитенко. — Харків ; Київ : Літ. і мистецтво, 1934. — 62, [1] с. — (Масова бібліотека художньої літеартури).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого