Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 818
Візитів за тиждень : 33989
Візитів за місяць : 110083
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14090
ГоловнаМистецтвоАрхітектура
Анотація: У виданні розглянуто види навчальної діяльності, оптимальні для отримання знань з історії архітектури. Наведено рубрикатор питань, який дає можливість для самостійної роботи з осягнення предмета. Через структурування тем та постановку питань семінарів викладено зміст курсу – розглянуто основні архітектурні стилі первісної доби, давнього світу, античності, регіонів індуїзму та буддизму та характерні архітектурні пам’ятки. Наведено методичні рекомендації щодо виконання творчої індивідуальної розрахунково-графічної роботи.
Бібліографічний опис:
Горбик, О. О. Архітектура первісної доби, давнього світу та античності, архітектура регіонів індуїзму та буддизму ; Рубрикатор питань та перелік пам’яток світової архітектури [Електронна копія] : метод. вказівки : до семінар. (практ.) занять : до виконання індивідуал. розрахунк.-граф. роботи : для підгот. до іспиту : з дисципліни ”Історія архітектури і містобудування, частина перша” : для студентів, які навчаються за напрямами підготовки 6.060102 Архітектура / О. О. Горбик ; М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. — Вид. 2-ге, доповн. — Електрон. текст. дані (1 файл : 63,9 Мб). — Київ : Фенікс, 2016 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Горбик О. О. Архітектура первісної доби, давнього світу та античності, архітектура регіонів індуїзму та буддизму ; Рубрикатор питань та перелік пам’яток світової архітектури : метод. вказівки : до семінар. (практ.) занять : до виконання індивідуал. розрахунк.-граф. роботи : для підгот. до іспиту : з дисципліни ”Історія архітектури і містобудування, частина перша” : для студентів, які навчаються за напрямами підготовки 6.060102 Архітектура / О. О. Горбик ; М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. — Вид. 2-ге, доповн. — Київ : Фенікс, 2016. – 44 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого