Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3081
Візитів за тиждень : 16127
Візитів за місяць : 145210
Кількість документів в електронній бібліотеці : 12834
ГоловнаЕтнографіяЗагальна етнографія
Анотація: Даний випуск часопису розглядає феномен переслідування відьом в контексті історії різних країн, порівнює сутність цього процесу на заході та в Україні. Містяться деякі зауваження щодо тогочасного розуміння таких термінів, як антропологія, народознавство, етнологія, етнографія і фольклор. Розглядаються дві редакції (французька та болгарська) праці українського антрополога, етнографа та археолога Федора Кіндратовича Вовка.
Бібліографічний опис:
Первісне громадянство та його пережитки на Україні : примітивна культура та її пережитки на Україні, соціальна преісторія, народна творчість в соціологічному освітленні : наук. щорічник / Всеукр. АН, Культ.-іст. коміс. ; за ред. К. Грушевської. — К. : Держ. вид-во України, 1927- . Вип. 2-3 (1928) : — Електрон. текст. дані (1 файл : 109 Мб). — [1929] (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2011).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Первісне громадянство та його пережитки на Україні : примітивна культура та її пережитки на Україні, соціальна преісторія, народна творчість в соціологічному освітленні : наук. щорічник. Вип. 2-3 (1928) / Всеукр. АН, Культ.-іст. коміс. ; за ред. К. Грушевської. — Київ : Держ. вид-во України, [1929]. — 215, [1] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2021 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого