Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 8079
Візитів за тиждень : 8079
Візитів за місяць : 125554
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14058
ГоловнаМистецтвоМузичне мистецтвоТеорія, історія музичного мистецтва
Анотація: У представленому виданні Василя Авраменка, що вийшло друком у 1947 році в Канаді, висвітлено історію українського національного танка, його місце та роль в культурі та мистецтві. Подано опис вісімнадцяти найкращих народних танків з нотами та світлинами, що являються частиною скарбів українського танкового мистецтва.
Бібліографічний опис:
Авраменко, Василь. Українські Національні Танки Музика і Стрій [Електронна копія] : (короткий нарис про укр. танок та опис вісімнадцяти найкращих нар. танків власного укладу) / Василь Авраменко. — Електрон. текст. дані. — Голівуд [та ін.] : [б. в.], 1947 (Черкаси: ЧОУНБ ім. Т. Г. Шевченка, 2018). Кн. 1 і 2 : — Електрон. текст. дані (1 файл : 33,7 Мб). — 1947 (Черкаси: ЧОУНБ ім. Т. Г. Шевченка, 2018).

Оригінал друкованого документу зберігається в ЧОУНБ ім. Т. Г. Шевченка: Авраменко В. Українські Національні Танки Музика і Стрій : (короткий нарис про укр. танок та опис вісімнадцяти найкращих нар. танків власного укладу). Кн. 1 і 2 / Василь Авраменко. — Голівуд [та ін.] : [б. в.], 1947. — 80 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого