Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1300
Візитів за тиждень : 8827
Візитів за місяць : 213385
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13707
ГоловнаКультурологіяУкраїнська революція (1917-1921)ПерсоналіїГрушевський Михайло
ГоловнаКультурологіяДрагоманов Михайло
Анотація: Представлений збірник, що вийшов з нагоди 25-ліття смерті публіциста, історика і літературознавця Михайла Драгоманова, присвячено женевському періоду громадської діяльності науковця. Видання було підготовлено істориком, громадським та політичним діячем Михайлом Грушевським. Окрім однойменної розвідки Михайла Грушевського, у збірнику опубліковано спогади про Михайла Драгоманова німецького публіциста Едуарда Бернштейна, окремі праці Михайла Драгоманова та Сергія Подолинського.
Бібліографічний опис:
З починів українського соціялістичного руху. Мих. Драгоманов і женевський соціялістичний гурток [Електронна копія] / [Укр. соціол. ін-т] ; зладив М. Грушевський. — Електрон. текст. дані (1 файл : 317 Мб). — Wien : Закордон. бюро і склад вид., 1922 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017). — Бібліогр. у підряд. прим.

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: З починів українського соціялістичного руху. Мих. Драгоманов і женевський соціялістичний гурток / [Укр. соціол. ін-т] ; зладив М. Грушевський. – Wіеn : Закордон. бюро і склад вид., 1922. – 212 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2022 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого