Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3304
Візитів за тиждень : 24726
Візитів за місяць : 197120
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14032
ГоловнаМистецтвоЛітератураРозстріляне відродження Багряний Іван
ГоловнаМистецтвоЛітератураБагряний Іван
Анотація: Роман письменника, публіциста й політичного діяча Івана Багряного «Сад Гетсиманський», написаний у 1948–1950 роках, був одним з перших творів про страшну сутність радянського режиму у роки масових репресій. Іван Багряний описав те, що пережив сам, перебуваючи під слідством, у тюрмі та засланні. В образ головного героя, Андрія Чумака, та опис його долі вкладено багато автобіографічних подробиць. Як автор, так і його герой, пройшовши усі пекельні кола, вистояли та зберегли людську гідність.
Бібліографічний опис:
Багряний, Іван. Сад Гетсиманський [Електронна копія] : роман / Іван Багряний ; [післямова та прим. М. П. Сподарця]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 275 Мб). — Харків : Фоліо, 2013 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). —(Шкільна бібліотека української та світової літератури). — Бібліогр. у підрядк. прим.

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Багряний І. Сад Гетсиманський : роман / Іван Багряний ; [післямова та прим. М. П. Сподарця]. — Харків : Фоліо, 2013. — 570, [2] с. : іл. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого