Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 546
Візитів за тиждень : 26425
Візитів за місяць : 79037
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14064
ГоловнаМистецтвоУкраїнський модернізмТеатрІсторія театру
ГоловнаМистецтвоТеатральне мистецтвоТеорія, історія театру
Анотація: Представлена збірка нарисів, фейлетонів і памфлетів про мистецькі процеси у 1920-х роках стала не лише одним із найкращих зразків української театрально-критичної публіцистики того періоду, а й яскравим прикладом міждисциплінарного підходу – досліджено театр, кіно, архітектуру, скульптуру, живопис, сценографію. Василь Онисимович Хмурий (Бутенко; 1896–1940) – український журналіст, мистецтвознавець і театральний критик, який зазнав репресій в часи СРСР, – у вигляді невеличких статей висвітлює розвиток мистецтва, зокрема розповідає і про художній фільм Олександра Довженка «Звенигора», а також про окремі постановки театру «Березіль» Леся Курбаса.
Бібліографічний опис:
Хмурий, В. Нотатки про театр, кіно та просторове мистецтво [Електронна копія] / В. Хмурий. — Електрон. текст. дані (1 файл : 116 Мб). — [Харків] : Рух, [1926?] (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2015).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Хмурий В. Нотатки про театр, кіно та просторове мистецтво / В. Хмурий. — [Харків] : Рух, [1926?]. — 159, [1] с. : іл.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого