Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3780
Візитів за тиждень : 39629
Візитів за місяць : 92241
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14064
ГоловнаМистецтвоЛітератураШевченко Тарас Кирило-Мефодіївське товариствоПерсоналіїКостомаров Микола Твори
Анотація: Представлено один із томів «Руської історичної бібліотеки», в якій друкувались праці з історії України, серія започаткована у 1886 році за редакцією Олександра Барвінського. Продовжено публікацію монографії Миколи Костомарова «Руїна», дослідження базується на документальних матеріалах. Вміщено третю частину історичної праці, що висвітлює гетьманування Івана Самойловича.
Бібліографічний опис:
Костомаров, Микола Іванович. Історичні монографії Миколи Костомарова [Електронна копія]. — Електрон. текст. дані. — В Тернополі : З друк. Іосифа Павловського, 1889 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2015). Т. 9 : Руїна, [т.] 3. Гетьманування Самійловича. — Електрон. текст. дані (1 файл : 208 Мб). — У Львові : Голов. склад в книгарні Сайфарта і Чайковського, Ставропиг. ін-ту у Львові і у видавця у Львові. — 1894 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2015). —(Руська історична бібліотека / під ред. О. Барвінського; т. 16).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Костмаров М. І. Історичні монографії Миколи Костомарова. Т. 9 : Руїна, [т.] 2 : Гетьманування Самійловича. — У Львові : Голов. склад в книгарні Сайфарта і Чайковського, Ставропиг. ін-ту у Львові і у видавця у Львові, 1894. – 222 с. — (Руська історична бібліотека / під ред. О. Барвінського ; т. 16).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого