|
| Сьогодні візитів | : 2782 |
| Візитів за тиждень | : |
| Візитів за місяць | : 14999 |
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14287 | Головна → Мистецтво → Кіномистецтво → Періодичні видання → Кіно → 1928
Анотація: У даному номері міститься матеріал присвячений складному і вкрай важливому процесу, що полягає у формулюванні назв для фільмів. Також опублікована стаття на тему класики у кіно – використання українських шедеврів літератури в якості основи для кіносценарію. Розглядається фільм Чарлі Чапліна «Парижанка», який вирізняється серед інших його робіт особливою драматичністю, а також міститься есе на тему фільму «Проданий апетит».
Бібліографічний опис: Кіно [Електронна копія] : журн. укр. кінематографії. Харків : ВУФКУ, 1925– . № 1 : Електрон. текст. дані (1 файл : 46,2 Мб). 1928 .
| |