Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3213
Візитів за тиждень : 16757
Візитів за місяць : 121307
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14064
ГоловнаМистецтвоОбразотворче мистецтвоЖивописІсторія, теорія живопису
Анотація: Трубніков Аркадій Михайлович народився у м. Біла Церква Київської обл. у 1950 р. Живописець, графік, педагог. Навчався на відділенні живопису Рязанського художнього училища та на графічному факультеті Інституту живопису, скульптури і архітектури ім. І. В. Рєпіна у Санкт-Петербурзі. По закінченню інституту повернувся до України, в Київ, де і живе нині. Працює у сферах станкової і книжкової графіки, монументального і станкового живопису. Більше 10 років працює над серією картин і графіки, яка побудована на романах М. Булгакова (а саме на зображенні "булгаківського" Києва). У 2005 році була видана книга – альбом "Місто. Пейзажні мотиви Києва за романом Михайла Булгакова". У цьому ж році брав участь у IV Міжнародному фестивалі мистецтв імені М. Булгакова. У 2006 році нагороджений дипломом і медаллю Архістратига Михайла.
Бібліографічний опис:
Трубников, Аркадий Михайлович. Город [Електронна копія] : пейзаж. мотивы Киева по роману М. Булгакова [”Белая гвардия” : книга-альбом] / Аркадий Трубников. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 35,7 Мб). — Киев : Аванпост-Прим, 2005 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Трубников А. М. Город : пейзаж. мотивы Киева по роману М. Булгакова [”Белая гвардия”; книга-альбом] / Аркадий Трубников. — Киев : Аванпост-Прим, 2005. – 72 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого