Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3231
Візитів за тиждень : 24653
Візитів за місяць : 197047
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14032
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліографія. БібліографознавствоІсторія і організація бібліографії
Анотація: Дане довідкове видання «Бібліотеки Київщини і краєзнавство» укладено на основі науково-історичних досліджень «Історія бібліотек Київщини» та «Бібліотечне історичне краєзнавство Київщини», організованих і проведених Київською обласною бібліотекою для дітей та бібліотеками Київської області протягом 2001-2011 років.
Бібліографічний опис:
Бібліотеки Київщини і краєзнавство [Електронна копія] : довідк. вид. / ідея та проект М. П. Зніщенка та Т. Е. Кучері ; Упр. культури, національностей та релігій Київ. облдержадмін., Київ. обл. б-ка для дітей. — Електрон. текст. дані (1 файл : 17,1 Мб). — Київ : КОБдД, 2014 (Київ: Київська ОБ для дітей, 2017). —(Серія ”За результатами наукових досліджень”).

Оригінал друкованого документу зберігається в Київська ОБ для дітей: Бібліотеки Київщини і краєзнавство : довідк. вид. / ідея та проект М. П. Зніщенка та Т. Е. Кучері ; Упр. культури, національностей та релігій Київ. облдержадмін., Київ. обл. б-ка для дітей. — Київ : КОБдД, 2014. – 166 с. — (Серія ”За результатами наукових досліджень”).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого