Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 134
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 77483
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13381
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаНаціональна бібліотека України імені Ярослава МудрогоІсторія НБУ ім. Ярослава Мудрого
Анотація: У передмові до звіту про діяльність Київської міської публічної бібліотеки в 1895 р. зазначено, що вона працювала тільки сім місяців у зв'язку з капітальним ремонтом приміщення. Сам звіт складено в табличній формі, де наведено статистичні дані: про надходження грошей в бібліотеку (по місяцях), про передплатників (диференційовано по званнях і професіях), про відвідини і характер вимог, у тому числі на журнали (по місяцях і за тематикою), про обсяг фонду за тематичними розділами.
Бібліографічний опис:
Киевская городская публичная б-ка. Отчет о состоянии Киевской городской публичной библиотеки в 1895 году [Електронна копія]. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 2,82 Мб). — [Б. м. : б. и., 1896?] (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2014).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Отчет о состоянии Киевской городской публичной библиотеки в 1895 году. — [Б. м. : б. и., 1896?]. — 16 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2022 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого