Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 655
Візитів за тиждень : 33826
Візитів за місяць : 109920
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14090
ГоловнаМистецтвоЛітератураТвори
Анотація: Антологія, упорядкована українським письменником, фольклористом та літературознавцем Григорієм Нудьгою, вийшла друком 1941 року. До книги ввійшли поетичні твори українських поетів ХІХ та початку ХХ сторіччя, що зустрічаються як пісні й романси в різних місцевостях, а також найпопулярніші на той час арії з опер та оперет. Окремим розділом представлено твори, авторство яких невстановлене. У деяких випадках до авторських текстів подано народні варіанти та відомості про композиторів.
Бібліографічний опис:
Пісні і романси українських поетів [Електронна копія] / упорядкування, вступ. ст. і приміт. Г. Нудьги ; за ред. О. І. Білецького [та ін.]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 57,1 Мб). — Київ : Рад. письменник, 1941 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022). —(Бібліотека поета ). —(Український фольклор; № 39).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Пісні і романси українських поетів / упорядкування, вступ. ст. і приміт. Г. Нудьги ; за ред. О. І. Білецького [та ін.]. — Київ : Рад. письменник, 1941. — 287 с. — (Бібліотека поета ; № 39) (Український фольклор).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого