Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3207
Візитів за тиждень : 24629
Візитів за місяць : 197023
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14032
ГоловнаЕтнографіяДуховна культура
Анотація: У монографії подільського історика Юрія Блажевича на основі історичних, фактографічних та архівних матеріалів, публікацій місцевих періодичних видань висвітлено основні напрямки розвитку народних ремесел і промислів, традицій, звичаїв та обрядів мешканців краю у різні історичні періоди, наведені приклади найкращих творінь народних майстрів.
Бібліографічний опис:
Блажевич, Юрій. Народні ремесла і промисли, традиції, звичаї та обряди мешканців Поділля-Хмельниччини: історія і сьогодення [Електронна копія] / Юрій Блажевич ; Хмельниц. обл. та міська орг. Нац. спілки краєзнавців України, Хмельниц. церков.-іст. т-во, Хмельниц. обл. громад. орг. архівістів та дослідників Поділля і Півден.-Сх. Волині ”Поклик віків”. — Електрон. текст. дані (1 файл : 7,48 Мб). — Хмельницький : ХГПА, 2019 (Хмельницький: ХОУНБ, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в Хмельницькій ОУНБ: Блажевич Ю. Народні ремесла і промисли, традиції, звичаї та обряди мешканців Поділля-Хмельниччини: історія і сьогодення / Юрій Блажевич ; Хмельниц. обл. та міська орг. Нац. спілки краєзнавців України, Хмельниц. церков.-іст. т-во, Хмельниц. обл. громад. орг. архівістів та дослідників Поділля і Півден.-Сх. Волині ”Поклик віків”. — Хмельницький : ХГПА, 2019. – 174 с.

Ресурс надано
Хмельницька ОУНБ
 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого