Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2265
Візитів за тиждень : 41580
Візитів за місяць : 220637
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13036
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоАрхітектурні та природні пам’ятки краю
Анотація: Палацово-паркове будівництво на Волині 2-ої половини XVIII-XIX століть займає помітне місце в архітектурній спадщині краю за масштабами, кількістю та історико-архітектурною цінністю об'єктів. Книга присвячена виявленню та дослідженню основних передумов, напрямів та закономірностей розвитку палацово-паркового будівництва на Волині у 2-ій половині XVIII-XIX століть - якісно нового явища у генезі резиденціонального зодчества в цілому. Вивчена роль палацово-паркових ансамблів у формуванні "культурного ландшафту" волинських міст та містечок, просторовому розвитку урбаністичних утворень як джерел неповторності їх архітектурного образу.
Бібліографічний опис:
Михайлишин, Ольга. Палацово-паркові ансамблі Волині 2-ї половини XVIII – XIX століть [Електронна копія] / Ольга Михайлишин ; Н.-д. ін-т теорії та історії архітектури і містобудування. — Електрон. текст. дані (1 файл : 188 Мб). — Київ : НДІТІАМ, 2000 (Рівне: РОУНБ, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в РОУНБ: Михайлишин О. Палацово-паркові ансамблі Волині 2-ї половини XVIII – XIX століть / Ольга Михайлишин ; Н.-д. ін-т теорії та історії архітектури і містобудування. — Київ : НДІТІАМ, 2000. – 236 с.

Ресурс надано
Рівненська ОУНБ
 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2021 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого