Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3990
Візитів за тиждень : 3990
Візитів за місяць : 80084
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14090
ГоловнаМистецтвоЛітератураТвори
Анотація: Олександр Пилькевич (1877–1922) був не лише видатним військовим діячем, який усе своє життя боровся за українську державність. Однією зі сторінок його діяльності було керівництво культурно-освітніми справами в таборах інтернованих, зокрема заснування табірного театру. Драматичний етюд, написаний ним під псевдонімом О. Пиль-ч, вийшов друком 1920 року. У центрі сюжету – конфлікт у родині поважного урядовця Григорія Довбенка, що розгортається на фоні політичного протистояння в країні.
Бібліографічний опис:
Пиль, О. Кохайтеся чорновусі та не з московками (IRENE) [Електронна копія] : (силуети минулого і сучас. життя) : драм. етюд на 1 дію / О. Пиль-ч. — Електрон. текст. дані (1 файл : 32,9 Мб). — Кам’янець на Поділлю : [б. в.], 1920 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Пиль О. Кохайтеся чорновусі та не з московками (IRENE) : (силуети минулого і сучас. життя) : драм. етюд на 1 дію / О. Пиль-ч. — Кам’янець на Поділлю : [б. в.], 1920. — 46 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого