Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 209
Візитів за тиждень : 28007
Візитів за місяць : 42637
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14003
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоІсторико-географічне краєзнавство
Анотація: «Холмський народний календар» – це своєрідна повсякденна довідкова книга для читання серед православного населення Холмщини та Підляшшя, що виходила заходами Холмського Свято-Богородиського братерства з 1885 року до початку ХХ сторіччя. Видання містить матеріали про історичні події, пов’язані з Холмщиною та містом Холм, статті з історії Київської Русі, літературні твори, відомості про церковні свята, медичні та сільськогосподарські поради, різноманітну довідкову інформацію тощо.
Бібліографічний опис:
Холмский народный календарь на 1888 год (високосный) [Електронна копія] : год четвертый / изд. Холм. православ. Свято-Богородицкого Братства. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 250 Мб). — Киев : В тип. Киево-Печерской лавры, 1887 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Холмский народный календарь на 1888 год (високосный) : год четвертый / изд. Холм. православ. Свято-Богородицкого Братства. — Киев : В тип. Киево-Печерской лавры, 1887. – 236 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2023 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого