Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 629
Візитів за тиждень : 36951
Візитів за місяць : 154426
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14058
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоКиївська старовинаІсторичні пам’ятки Києва
Анотація: Путівник для паломників знайомить зі святинями та релігійними пам’ятками Києва та його околиць. Вміщено історію та опис Києво-Печерської лаври як однієї із найбільших православних святинь. Розказано про церкви й монастирі, розташовані в Старому Києві, на Печерську та Подолі. Подано відомості про Видубицький, Кирилівський, Межигірський монастирі та святині Вишгорода. Вміщено перелік місцевих церковних звичаїв та особливих релігійних подій в Києві. Презентоване п’яте видання вийшло друком 1871 року.
Бібліографічний опис:
Указатель святыни и священных достопамятностей Киева, как в самом городе, так и в его окрестностях, для поклонников, посещающих святые места киевские [Електронна копія]. — Изд. 5-е. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 2,02 Мб). — Киев : Тип. Киево-Печер. Лавры, 1871 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Указатель святыни и священных достопамятностей Киева, как в самом городе, так и в его окрестностях, для поклонников, посещающих святые места киевские. — Изд. 5-е. — Киев : Тип. Киево-Печер. Лавры, 1871. — VIII, 236 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого