Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 4280
Візитів за тиждень : 35077
Візитів за місяць : 164160
Кількість документів в електронній бібліотеці : 12834
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоКиївська старовинаІсторичні пам’ятки Києва
Анотація: Путівник для паломників знайомить зі святинями та релігійними пам’ятками Києва та його околиць. Висвітлено історію церков і монастирів, розташованих у Старому Києві, на Печерську та Подолі. Окрему увагу приділено Києво-Печерські лаврі як одній із найбільших православних святинь. Подано відомості про Видубицький, Кирилівський, Межигірський монастирі та святині Вишгорода. Розказано про місцеві церковні звичаї та особливі релігійні події в Києві.
Бібліографічний опис:
Указатель святыни и священных достопамятностей Киева, как в самом городе, так и в его окрестностях, для поклонников, посещающих святые места киевские [Електронна копія]. — Изд. 6-е. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 10,0 Мб). — Киев : Тип. Киево-Печер. Лавры, 1850 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Указатель святыни и священных достопамятностей Киева, как в самом городе, так и в его окрестностях, для поклонников, посещающих святые места киевские. — Изд. 6-е. — Киев : Тип. Киево-Печер. Лавры, 1850. — 200, [9] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2021 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого