Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2429
Візитів за тиждень : 28668
Візитів за місяць : 154960
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14027
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаНаціональна бібліотека України імені Ярослава МудрогоВидання НБУ ім. Ярослава Мудрого
Анотація: У каталозі подано відомості про книги з автографами та дарчими написами з особових колекцій, що зберігаються у фонді рідкісних і цінних книг Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Видання розраховано на науковців різних галузей знань, аспірантів, студентів, книгознавців, працівників бібліотек, інформаційних служб, видавництв, та стане в нагоді всім, хто цікавиться історією України та її культурою.
Бібліографічний опис:
Автографи та дарчі написи у виданнях з особових колекцій фонду рідкісних і цінних книг НБУ ім. Ярослава Мудрого [Електронна копія] : каталог / М-во культури та інформ. політики України, Нац. б-ка України ім. Ярослава Мудрого ; [уклад. Л. Кухар]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 281 Мб). — Київ : Нац. б-ка України ім. Ярослава Мудрого, 2020 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2020).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Автографи та дарчі написи у виданнях з особових колекцій фонду рідкісних і цінних книг НБУ ім. Ярослава Мудрого : каталог / М-во культури та інформ. політики України, Нац. б-ка України ім. Ярослава Мудрого ; [уклад. Л. Кухар]. – Київ : Нац. б-ка України ім. Ярослава Мудрого, 2020. – 232 с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого