Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 4459
Візитів за тиждень : 24040
Візитів за місяць : 189288
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14048
ГоловнаКультурологіяМовознавствоПерсоналіїОгієнко Іван
Анотація: Іван Огієнко (1882–1972) – видатний український лінгвіст, громадський і церковний діяч, який на багато років уперед визначив розвиток вітчизняного мовознавства та зробив значний внесок в унормування українського правопису. Підручник науковця з правопису української мови вийшов друком 1925 року. Подано правила українського правопису та орфографічний словник. Представлений примірник цікавий ще й тим, що містить авторський дарчий напис – книгу було подаровано Степанові Сірополку.
Бібліографічний опис:
Огієнко, Іван. Український правопис [Електронна копія] : з словничком : підруч. кн. для учнів та для самоосвіти, а також для вжитку широкого громадянства / Іван Огієнко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 48,5 Мб). — Львів : Вид. книгарні Арнольда Бардаха, 1925 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2020).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Огієнко І. Український правопис : з словничком : підруч. кн. для учнів та для самоосвіти, а також для вжитку широкого громадянства / Іван Огієнко. — Львів : Вид. книгарні Арнольда Бардаха, 1925. — 39, [1] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого