Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 4147
Візитів за тиждень : 25263
Візитів за місяць : 47737
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13935
ГоловнаМистецтвоЛітератураШевченко Тарас Місця, пов’язані з життям і творчістю Шевченка Т. Г.
Анотація: Дослідження літературознавця Леоніда Білецького присвячено життю і творчості видатного українського поета, прозаїка, художника і громадського діяча Тараса Шевченка (1814–1861) періоду його перебування в Яготині в 1843 році. Розказано про суспільство, яке оточувало поета в Яготині, та взаємини з Варварою Рєпніною. Висвітлено історію створення поеми «Безталанний» та подано її текст. Роботу доповнено фотографіями будівель Яготина, пов’язаних з перебуванням Тараса Шевченко.
Бібліографічний опис:
Білецький, Леонід. Тарас Шевченко в Яготині [Електронна копія] / Леонід Білецький ; Укр. віл. акад. наук. — Електрон. текст. дані (1 файл : 66,0 Мб). — Авґсбурґ : Накладом Т-ва Прихильників УВАН, 1949 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2020). —(Шевченко та його доба; зб. 2, ч. 1).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Білецький Л. Тарас Шевченко в Яготині / Леонід Білецький ; Укр. віл. акад. наук. — Авґсбурґ : Накладом Т-ва прихильників УВАН, 1949. — 47, [1] с. : іл. — (Шевченко та його доба ; зб. 2, ч. 1).

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2023 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого