Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2106
Візитів за тиждень : 6882
Візитів за місяць : 179276
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14027
ГоловнаКультурологіяУкраїнська революція (1917-1921)ПерсоналіїВинниченко Володимир
ГоловнаМистецтвоУкраїнський модернізмЛітератураПерсоналіїВинниченко Володимир
ГоловнаМистецтвоЛітератураВинниченко Володимир
Анотація: Роман видатного українського письменника Володимира Винниченка (1880–1951) «Записки Кирпатого Мефістофеля» було написано 1916 року. Головний герой, Яків Михайлюк, наче не живе, а грає в життя. Навіть до свого кохання він ставиться як до гри: чому б і не оженитися з дівчиною, яку він називає Білою Шапочкою, адже вона така гарна й мила? Але на перешкоді стає один факт: виявляється, що в Кирпатого Мефістофеля є син. Гра закінчується й Михайлюку треба обирати між коханою та дитиною.
Бібліографічний опис:
Винниченко, Володимир. Записки Кирпатого Мефістофеля [Електронна копія] : роман / Володимир Винниченко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 182 Мб). — Харків : Фоліо, 2014 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2019). —(Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Винниченко В. Записки Кирпатого Мефістофеля : роман / Володимир Винниченко. — Харків : Фоліо, 2014. — 217, [2] с. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Ресурс надано
Видавництво "Фоліо"
 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого