Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1876
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 28623
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13870
ГоловнаМистецтвоМистецтвознавствоСічинський Володимир
Анотація: Робота українського архітектора, історика мистецтва, графіка і громадського діяча Володимира Січинського (1894–1962) містить витяги з описів подорожей Україною та інших творів іноземних авторів про українську культуру та життя, починаючи від стародавніх візантійських та арабських пам’яток і закінчуючи творами ХІХ сторіччя. Книга вперше побачила світ 1938 року й багато разів перевидавалася як у діаспорі, так і в Україні. Представлене п’яте видання було надруковано 1946 року в Аугсбурзі.
Бібліографічний опис:
Січинський, Володимир. Чужинці про Україну [Електронна копія] : вибір з описів подорожів по Україні та ін. писань чужинців про Україну за десять ст. / Володимир Січинський. — 5-те вид. — Електрон. текст. дані (1 файл : 124 Мб). — Авґсбурґ : Вид. Петра Павловича, 1946 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2019). — Авт. на обкл. не зазнач.

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Січинський В. Чужинці про Україну : вибір з описів подорожів по Україні та ін. писань чужинців про Україну за десять ст. / Володимир Січинський.—5-е вид. — Авґсбурґ : Вид. Петра Павловича, 1946. — 118, VIII с. : іл.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2023 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого