Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1850
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 28596
Кількість документів в електронній бібліотеці : 13870
ГоловнаМистецтвоМистецтвознавствоСічинський Володимир
Анотація: Книга українського архітектора, історика мистецтва, графіка і громадського діяча Володимира Січинського (1894–1962) уперше побачила світ 1938 року й багато разів перевидавалася як у діаспорі, так і в Україні. Подано витяги з описів подорожей Україною та інших творів іноземних авторів про українську культуру та життя, починаючи від стародавніх візантійських та арабських пам’яток і закінчуючи творами ХІХ сторіччя. Представлене друге доповнене видання було надруковано 1942 року в Празі.
Бібліографічний опис:
Січинський, Володимир. Чужинці про Україну [Електронна копія] : вибір з описів подорожей по Україні та ін. писань чужинців про Україну за десять ст. / Володимир Січинський. — 2-ге виправл. і знайно доповн. вид. — Електрон. текст. дані (1 файл : 225 Мб). — Прага : Культур.-наук. вид-во УНО, 1942 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2019).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Січинський В. Чужинці про Україну : вибір з описів подорожей по Україні та ін. писань чужинців про Україну за десять ст. / Володимир Січинський. — 2-ге виправл. і знайно доповн. вид. — Прага : Культур.-наук. вид-во УНО, 1942. — 242, [1] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2023 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого