Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 3232
Візитів за тиждень : 34424
Візитів за місяць : 199672
Кількість документів в електронній бібліотеці : 14048
ГоловнаКультурологіяІсторія культуриІсторія культури в окремі історичні періоди
Анотація: У випуску аналізується таке явище, як ”наступи азійських варварів”, а саме причини виникнення цих ”наступів”. Розглядаються парубоцькі та дівоцькі громади в Україні, міститься програма для збирання матеріалів на цю тему, із списком орієнтовних питань. Вивчаються так звані ”соціальні рамки пам’яті", тобто роль громадського чинника у процесі запам’ятовування.
Бібліографічний опис:
Первісне громадянство та його пережитки на Україні : примітивна культура та її пережитки на Україні, соціальна преісторія, народна творчість в соціологічному освітленні : наук. щорічник / Всеукр. АН, Культ.-іст. коміс. ; за ред. Катерини Грушевської. — Київ : Держ. вид-во України, 1927- . Вип. 3 (1926) : — Електрон. текст. дані (1 файл : 108 Мб). — 1927 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2011).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Первісне громадянство та його пережитки на Україні : примітивна культура та її пережитки на Україні, соціальна преісторія, народна творчість в соціологічному освітленні : наук. щорічник. Вип. 3 (1926) / Всеукр. АН, Культ.-іст. коміс. ; за ред. К. Грушевської. — Київ : Держ. вид-во України, 1927. — VIII, 151, [1], 206, [2] с.

 
© Copyright elib.nlu.org.ua 2024 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого