search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2661
Візитів за тиждень : 14030
Візитів за місяць : 101552
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9770
ГоловнаКультурологіяКнигознавство
Анотація: Презентовані матеріали є працею історика церкви Федора Титова (1864–1935), врятованою стараннями Української академії наук із напівзруйнованої друкарні Києво-Печерської Лаври. Автор задумав цю роботу як додаток до свого дослідження з історії Лаврській друкарні. У книзі вміщено твори письменників XVIІ сторіччя, чия діяльність була пов’язана з Києво-Печерським монастирем, передмови й післямови до книг, що були надруковані в Лаврській друкарні у 1616–1721 роках, присвяти тощо.
Бібліографічний опис:
Тітов, Хв. Матеріали для історії книжкової справи на Україні в XVI–XXIII в.в. [Електронна копія] : всезбірка передмов до укр. стародруків / проф. Хв. Тітов. — Електрон. текст. дані (1 файл : 929 Мб). — Київ : З друк. Укр. акад. наук, 1924 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2018). —(Українська Академія наук. Збірник історично-філологічного відділу; № 17).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Тітов Хв. Матеріали для історії книжкової справи на Україні в XVI–XXIII в.в. : всезбірка передмов до укр. стародруків / проф. Хв. Тітов. – Київ : З друк. Укр. акад. наук, 1924. – 546 с. – (Українська Академія наук. Збірник історично-філологічного відділу ; № 17).

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого