search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 7359
Візитів за тиждень : 47914
Візитів за місяць : 175154
Кількість документів в електронній бібліотеці : 10104
ГоловнаМистецтвоЛітератураФранко Іван Твори
Анотація: Представлено оповідання Івана Франка «До світла» (1890), що вийшло у світ у 1924 році як одна із книг «Бібліотеки малописьменного» (серія «Красного письменства»). Оповідання доводить, що для автора соціальні та моральні аспекти важливіші, ніж релігійні. Твір, на думку декотрих дослідників, «побудований на пафосі» – бідного молодого, несправедливо ув’язненого єврея, який прагне до світла, щоб читати, вбиває тюремний сторож за те, що він наближається до вікна. Оповідання не лише відображає тогочасні тенденції та реалії, а й має моральні настанови.
Бібліографічний опис:
Франко, Іван Якович. До світла [Електронна копія] / Іван Франко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 35,0 Мб). — [Б. м.] : Червоний шлях, 1924 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). —(Бібліотека малописьменного. Серія красного письменства).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Франко І. Я. До світла / Іван Франко. – [Б. м.] : Червоний шлях, 1924. – 32 с. – (Бібліотека малописьменного. Серія Красного письменства).

 
© Copyright elib.nplu.org 2019 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого