search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 4288
Візитів за тиждень : 27477
Візитів за місяць : 122002
Кількість документів в електронній бібліотеці : 10488
ГоловнаЗаклади культуриАрхіви
Анотація: Це перша в Україні ґрунтовна праця з історії, теорії та методики архівознавства; її автор – В. О. Романовський (1890–1971) – український історик і археограф. Як директор Київського центрального архіву давніх актів у 1921–1931 рр. він доклав багато зусиль, щоб створити систему українських державних архівів. Книга містить відомості про історію архівної справи Західної Європи, Литви, Росії, України. Вона донині не втратила наукового значення, слугуючи практичним порадником і підручником.
Бібліографічний опис:
Романовський, Віктор. Нариси з архівознавства [Електронна копія] : історія арх. справи на Україні та принципи порядкування в арх. / Віктор Романовський. — Електрон. текст. дані (1 файл : 96,2 Мб). — Харків : Вид. Центр. арх. упр. УСРР, 1927 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2011).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Романовський В. Нариси з архівознавства : історія арх. справи на Україні та принципи порядкування в арх. / Віктор Романовський. — Харків : Вид. Центр. арх. упр. УСРР, 1927. – 168, [4] с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2019 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого