search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1492
Візитів за тиждень : 16167
Візитів за місяць : 141712
Кількість документів в електронній бібліотеці : 10458
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаДніпропетровська ОУНБ
Анотація: Книга являє собою звіт про роботу міської бібліотеки м. Катеринослава у 1900 р. У неї надані відомості про зміни у складі бібліотечної Ради та адміністрації, про відвідування та книговидачу, про пожертвування книжок, а також кошторис прибутків та видатків грошових коштів за поточний рік. Описаний склад бібліотечних фондів, надана інформація про надбання нової та вилучення зношеної літератури. Докладно розповідається, книги яких авторів, як вітчизняних, так і зарубіжних, найчастіше були запитані читачами. Наприкінці наданий перелік періодичних видань бібліотеки у 1900 р.
Бібліографічний опис:
Екатеринославская городская общественная библиотека. Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки … [Електронна копія]. — Электрон. текст. дан. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1891- . за 1900 год : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 9,05 Мб). — 1902 (Днепропетровск: ДОУНБ им. Первоучителей славянских Кирилла и Мефодия, 2014).

Оригінал друкованого документу зберігається в ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія: Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки за 1900 год. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1902. – [500] с. разд. паг.

 
© Copyright elib.nplu.org 2019 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого