search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2525
Візитів за тиждень : 9812
Візитів за місяць : 158466
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9992
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаДніпропетровська ОУНБ
Анотація: Книга є звітом про роботу Катеринославської міської бібліотеки за 1894 рік, де представлені відомості про суттєві зміни у керівництві бібліотеки, про бібліотечні фонди, відвідування і книговидачу. Окремим розділом надано річну фінансову звітність бібліотеки. Особливо виділені відомості про нові надходження книг, а також про пожертвування коштів та видань для бібліотеки.
Бібліографічний опис:
Екатеринославская городская общественная библиотека. Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки … [Електронна копія]. — Электрон. текст. дан. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1891- . за 1894 год : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 25,2 Мб). — 1895 (Дніпропетровськ: ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, 2013).

Оригінал друкованого документу зберігається в ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія: Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки за 1894 год. – Екатеринослав : Типо-Литография Губерн. Правления. – [Б. м. : б. и.], 1895. – 28 с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2019 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого