search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 7200
Візитів за тиждень : 34237
Візитів за місяць : 121759
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9781
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаІсторія окремих бібліотек
Анотація: Ювілейне науково-популярне видання до 50-річчя заснування Національної бібліотеки України для дітей, головного науково-методичного центру для мережі спеціалізованих бібліотек України для дітей, національного книгосховища дитячої літератури, науково-дослідного центру в галузі бібліотекознавства, теорії бібліографії та історії книги для дітей. Відомості подано станом на 1 січня 2017 року.
Бібліографічний опис:
50 років, або Півстоліття дитинства … [Електронна копія] : ювіл. вид. до 50-річчя заснування Нац. б-ки України для дітей / М-во культури України, Нац. б-ка України для дітей ; [уклад. Т. М. Кузілова]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 70,8 Мб). — Київ : Нац. б-ка України для дітей, 2017 (Київ: НБУ для дітей, 2018).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ для дітей: 50 років, або Півстоліття дитинства … : ювіл. вид. до 50-річчя заснування Нац. б-ки України для дітей / М-во культури України, Нац. б-ка України для дітей ; [уклад. Т. М. Кузілова]. – Київ : Нац. б-ка України для дітей, 2017. – 121 с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого